اولین جلسه کمیته اجرایی ستاد بزرکداشت هفته پدافند غیر عامل وزارت جهاد کشاورزی
روز یکشنبه مورخه 1398/07/14 اولین جلسه کمیته اجرایی ستاد بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل وزارت جهاد کشاورزی در سالن توسعه با حضور دبیر پدافند غیر عامل وزارت جهاد کشاورزی و اعضاء محترم ستاد مربوطه در حال برگزاری می باشد. مشروح خبر متعاقباً اعلام می گردد.
1398/07/14

پیرو مصوبه ستاد  بزرگداشت  هفته پدافند غیر عامل وزارت جهاد کشاورزی، اولین جلسه کمیته اجرایی این ستاد روز یکشنبه 14/7/98 ساعت 9صبح  با حضور اعضا در سالن جلسات معاونت توسعه برگزار گردید. در این جلسه که با حضور و ریاست دبیر پدافند غیر عامل وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد ؛ شرکت کنندگان در خصوص چگونگی اجرای برنامه های مصوب در ستاد بزرگداشت بحث و تبادل نظر کردند .

در این جلسه موارد زیر مطرح  و مقرر شد جهت  عملیاتی شدن مصوبات اقدامات زیر صورت پذیرد :

·    برنامه های خاص استان ها  و موسسات تابعه به خصوص سازمان تحقیقات  در کنار مصوبات ستاد  عملیاتی گردد و در ارتباط با حسن اجرای برنامه ها همکاری های لازم از سوی پدافند غیر عامل وزارت متبوع  با ستاد برگزاری مراسم سازمان تحقیقات صورت پذیرد.

·    از سوی مرکز فناور اطلاعات و اداره کل امور رفاه و پشتیبانی  با همکاری پدافند غیر عامل  سناریوی رزمایش های مصوب تهیه و در جلسه بعد کمیته اجرایی ارائه گردد .

·    از سوی قسمت های مختلفی که وظیفه اقدام در خصوص برخی از مصوبات ستاد را به عهده دارند ؛ طرح ها و راهکارهای اجرایی  در جلسه آیند عنوان شود .

·       مرکز روابط عمومی  شیوه های اجرایی کردن مصوبات مرتبط با آن مرکز را  در جلسه بعد ارائه نماید .

·    تمام سازمان های استانی، موسسات، سازمان ها و شرکت های تابعه  و ادارات کل و مراکز در ستاد برنامه ریزی لازم را برای اقدام هماهنگ در خصوص وظایف خویش در هفته مذکور نموده و در خصوص محتوای برنامه های خویش با پدافند غیر عامل وزارت متبوع هماهنگ گردند .

·    کمیته اجرایی تا پایان هفته بزرگداشت پدافند غیر عامل هر هفته یک جلسه داشته و بر روند کار تا انتها و نهایتا گزارش گیری و تجمیع و تدوین گزارش عملکرد نظارت می نماید .

جلسه کمیته اجرایی هر هفته یکشنبه ها از ساعت 9صبح در سالن جلسات معاونت توسعه  برگزار می شود .
تعداد مشاهده خبر60 بار
تصاویر مرتبط

  • kom1_0
  • kom1_1
  • kom1_2
  • kom2_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal