اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل در وزارت جهاد کشاورزی
اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل در وزارت جهاد کشاورزی با حضور معاون محترم وزیر و رییس کمیته پدافند غیر عامل وزارت جهاد کشاورزی و اعضاء محترم ستاد هفته پدافند غیر عامل وزارت متبوع در مورخه 1398/07/09 در دفتر جناب آقای مهندس طلایی برگزار گردید.
1398/07/09

اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل وزارت جهاد کشاورزی  با حضور آقای مهندس طلایی معاون وزیر و رئیس کمیته پدافند غیر عامل و دیگر اعضا در روز سه شنبه 1398/07/09برگزار گردید. در این جلسه که  روسای  مراکز و مدیران کل مرتبط  حضور داشتند؛ پیرامون اجرایی شدن مناسب دستور العمل ارسالی کمیته دائمی پدافند غیر عامل کشور  در ارتباط با برنامه های هفته مذکور، بحث و تبادل نظر گردید . در ابتدای این جلسه آقای مهندس نادعلی دبیر کمیته پدافند غیر عامل  وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به دستور العمل اجرایی کمیته دائمی پدافند غیر عامل و  تاکیدات سازمان پدافند غیر عامل کشور، هدف از تشکیل ستاد و جلسه حاضر را  برنامه ریزی  برای برگزاری با شکوه هفته پدافند غیر عامل  در وزارت متبوع بر شمرد. ایشان ضمن توضیحات لازم در خصوص دستور العمل اجرایی به همراه برنامه های پیشنهادی، برگزاری مناسب  برنامه های هفته مذکور را شدنی و موثر دانست.

سپس آقای مهندس طلایی  به عنوان رئیس ستاد بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل  ضمن با اهمیت دانستن پدافند غیر عامل در کشور و به خصوص در وزارت جهاد کشاورزی ، به تایید فعالیت های وزارت متبوع در حوزه تهیه اقلام غذایی کشور ، از سوی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور اشاره داشته و اعلام نمودند :با محوریت  ترویج ِفعالیت های مراکز تحقیقاتی و سازمان های تخصصی تابعه، باید در هفته مذکور به چند موضوع بیشتر  توجه شود؛ 1- اطلاع رسانی جامع و متنوع با استفاده از تمام رسانه ها و ظرفیت ها 2-بالابردن اطلاعات مسئولان ، کارشناسان و کارکنان در ارتباط با پدافند غیر عامل و اقدامات موفقیت آمیز وزارت خانه در این ارتباط 3-آموزش و رزمایش برای بالا نگه داشتن  انگیزه ، علم و توان عملیاتی سازمان های تابعه و پرسنل سخت کوش وزارت متبوع .

ایشان سپس به لازم الاجرا دانستن مصوبات این ستاد  برای ستاد وزارت و توابع وزارت متبوع، از دبیر خانه ستاد خواستند که مصوبات را با امضای ایشان به  تمام زیر مجموعه های وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ نمایند . معاون محترم وزیر و رئیس کمیته پدافند غیر عامل  در ادامه سخنان خویش گفتند : باید در هفته پدافند غیر عامل  همه بخش های  وزارتخانه فعال شده و نسبت به اطلاع رسانی دستاورد های راهبردی  اقدام گردد؛ ازجمله شرکت فعال در نمایشگاهی که به همین منظور از سوی سازمان پدافند غیر عامل در محل نمایشگاه دائمی پدافند غیر عامل تشکیل می گردد و همچنین اطلاع رسانی در خصوص  یکی دو موفقیت از میان اقدامات اساسی و راهبردی  وزارت جهاد کشاورزی با استفاده از تمام امکانات و ظرفیت های رسانه ای در این هفته .

پس از سخنان معاون محترم وزیر ، آقایان مهندس احمدی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات، پالیزگر مدیر کا امور مالی ، محققی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، پور نقی مدیر کل امور رفاه و پشتیبانی ، شالباف معاون مرکز مقاومت بسیج و ایمانی معاون مرکز حراست به بیان دیدگاه های خود در ارتباط با برگزاری مراسم هفته مذکور، به شکلی خوب و در شان وزارت جهاد کشاورزی پرداختند .

 در پایان مقرر شد کارگروه اجرایی برای چگونگی اجرا شدن مصوبات این ستاد تشکیل و تا پایان مراسم،  بر حسن انجام و ارزیابی آن نظارت نماید .              

تعداد مشاهده خبر38 بار
تصاویر مرتبط

  • setad1_0
  • setad1_2
  • setad1_3
  • setad2_0
  • setad2_1
  • setad2_2
  • setad2_3
  • setad3_0
  • setad3_1
  • setad3_2

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal